Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apspriedīs Daugavas izpētes rezultātus

25.janvārī plkst. 17 Kokneses novada domes lielajā zālē notiks Daugavas upes posmā no Pļaviņu ūdenskrātuves līdz Jēkabpilij zivsaimnieciskās apsaimniekošanas stratēģijas un zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumu projekta sabiedriskā apspriešana. 

2015. gada pavasarī nodibinājumam “Vides risinājumu institūts” tika pasūtīts izstrādāt Daugavas upes posmā no Pļaviņu ūdenskrātuves līdz Jēkabpilij zivsaimnieciskās apsaimniekošanas stratēģiju un zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumus. Dokumentu izstrāde notika pēc Kokneses novada domes iniciatīvas sadarbībā ar Pļaviņu, Salas, Krustpils, Aizkraukles, Jaunjelgavas novadu un Jēkabpils pilsētu.

Pētījuma rezultātus prezentēs Vides risinājumu institūta pārstāvis Matīss Žagars. Aicināti makšķernieki, viesu namu īpašnieki, uzņēmēji un citi  interesenti, kurus saista pētījuma rezultāti un turpmākā publisko ūdeņu apsaimniekošanas plānošana un aizsardzība.

Novadu ziņas