Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apsveicam Trikātas siera groza un Skrīveru pārtikas kombināta saldumu laimētājus!

Noslēgusies laikraksta "Staburags" abonēšanas kampaņa "Abonē laikrakstu “Staburags” un laimē Trikātas siera grozu no “Latvijas Piena” vai saldumu grozu no Skrīveru pārtikas kombināta!".

Pateicamies visiem, kuri izrādīja interesi un abonēja laikrakstu nākamajam periodam. Priecājamies, ka arī turpmāk būsiet kopā ar mums. Svētku galdu ar  gardu sieru vai saldiem našķiem Līgosvētkos un Jāņos varēs papildināt astoņi mūsu abonenti.

Trikātas siera grozu no "Latvijas Piena" ieguva:
 Gunta Aļinauska no Jaunjelgavas,
 Anna Spruča no Aizkraukles,
 Margita Krūze no Vietalvas,   
 Nameda Dābola no Pilskalnes.   

Saldumu grozu no Skrīveru pārtikas kombināta ieguva:
Sarmīte Matvejeva  no Ogresgala,       
Valentīna Dzene no Jaunjelgavas,   
Ināra Vilkaste no Koneses pagasta Bormaņiem,   
Mirdza Eglāja no Aizkraukles pagasta.

Balvas var saņemt laikraksta “Staburags” redakcijā. Vēlams tās izņemt līdz 22. jūnijam, jo gan sieram, gan arī saldumiem ir noteikts izlietošanas termiņš. Ja kādam nav iespējas ierasties redakcijā personīgi, lūgums zvanīt pa tālruni 65122077, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Laikraksta “Staburags” kolektīvs novēl visiem saviem lasītājiem priecīgus Līgosvētkus un lustīgus Jāņus!

Novadu ziņas