Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar Lāčplēša dienas pasākumiem 11. novembrī Aizkrauklē sāksies patriotiskā nedēļa

Ar Lāčplēša dienas pasākumiem 11.novembrī Aizkrauklē sāksies patriotiskā nedēļa.

Pulksten 17 paredzēta  pulcēšanās lāpu gājienam pie pilsētas kultūras nama.  Pulksten 17.15 - gājiens pa Spīdolas un Lāčplēša ielu līdz stēlai "Lāčplēša cīņa"
Pulksten 17.30 - svinīgs brīdis pie stēlas "Lāčplēša cīņa".

Pulksten 18.30 pilsētas kultūras namā būs skatāma filma "Melānijas hronika".

Turpinot svētku pasākumus, 16.novembrī pulksten 18 kultūras namā notiks Aizkraukles novada vidusskolas tautas mākslas kolektīvu koncerts un Lindas Šmites grāmatas par Vilni Plūmi "Vīrs ar Nameja gredzenu" atvēršanas svētki.

Savukārt 18.novembrī pulksten 15 kultūras namā notiks svētku koncerts, bet pulksten 17 turpat kultūras namā paredzēts dokumentālās filmas "Pulveri meklējot" seanss. Vēlāk, pulksten 18, būs salūts Aizkraukles centrālajā laukumā.

Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus, skolas un iestādes 11.novembrī un 18. novembrī pilsētas centrālajā laukumā papildināt gaismas objektu ar savām svecītēm, kopīgi iededzot siltu sirdi Latvijas viducī. Tāpat iedzīvotāji aicināti spraust pie apģērba vienojošo sarkanbaltsarkano lentīti, apliecinot cieņu un mīlestību Latvijai.

Novadu ziņas