Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AS „Pasažieru vilciens” ievieš zonu tarifus arī maršrutā Rīga-Aizkraukle

No 2016.gada 1.aprīļa AS „Pasažieru vilciens” ievieš zonu tarifus maršrutos Rīga-Skulte, Rīga-Jelgava, Rīga-Tukums, Rīga-Sigulda un Rīga-Aizkraukle.

Zonu tarifu sistēma ir vienkārša, intuitīvi saprotama un viegli lietojama, turklāt paver iespēju ieviest jaunus, draudzīgākus biļešu veidus, lojalitātes programmas, kā arī paplašināt biļešu tirdzniecības iespējas, piedāvājot pasažieriem ar laiku nopirkt biļetes biļešu automātos, internetā, mobilajā aplikācijā, kā arī vilcienā ar norēķinu karti. Zonu tarifu sistēmas vienkāršība un ērtums nodrošina ātrāku klientu apkalpošanu un mazākas rindas pie biļešu kasēm.

Piedāvājam iepazīstināt iedzīvotājus un pasažierus ar jaunajiem zonu tarifiem: http://www.pv.lv/lv/zonas/

Vēlamies uzsvērt, ka darbojamies mūsu pasažieru interesēs un zonu tarifu stāšanās spēkā nav tendēta uz uzņēmuma peļņas palielināšanu. Pie esošā pasažieru skaita kopējie ieņēmumi samazināsies par 1.5% , tomēr mēs prognozējam zināmu pasažieru skaita pieaugumu maršrutos, kuros ir milzīgs jaunu pasažieru piesaistes potenciāls. Mēs esam atklāts un atbildīgs uzņēmums, saprotam, ka ne visi pasažieri pēc zonu tarifu stāšanās spēkā būs ieguvēji - 52% mūsu pasažieru brauciena cena samazināsies vai paliks bez izmaiņām, savukārt pieaugs 48%  mūsu pasažieru, no kuriem lielākajai daļai (56%) cenas pieaugums būs 0.10 Eur.

1.  pielikumā  – braukšanas maksa vienreizējai biļetei no Aizkraukles stacijas. Šāda informācija tiks izvietota stacijā.

2. pielikumā   – cenu salīdzinājums  no stacijas "Rīga" Aizkraukles līnijā vienreizējai biļetei, esošās cenas salīdzinājumā ar  jaunajām zonu cenām.

3.   pielikumā -  cenu izmaiņu ietekme uz visiem AS „Pasažieru vilciens” pasažieriem.

Novadu ziņas