Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AS “VIRŠI-A” atzīmē spāru svētkus projektā Mārupē

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS “VIRŠI-A” atzīmējis spāru svētkus jaunajā projektā Mārupē. Pēc projekta noslēgšanas jaunizveidotā stacija kļūs par modernāko staciju “VIRŠI-A” tīklā, kā arī vienu no modernākajām stacijām Latvijas degvielas uzpildes staciju vidū.

Jaunais projekts Mārupē (“Ikri”, Mārupes novads) paredz kompleksa izveidi ar kopējo apbūves platību 8000 m2, un tas sastāvēs no degvielas uzpildes stacijas, kafejnīcas, āra atpūtas zonas un modernas automazgātavas. Jaunizveidotais komplekss būs pirmais “VIRŠI-A” projekts, kas atvērts šajā pilsētā.

Jānis Riekstiņš, AS “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: “Projekts Mārupē ir stratēģiskais projekts, kas viennozīmīgi ir šī gada nozīmīgākais notikums uzņēmumā. Līdz ar tā atklāšanu spersim būtisku soli ne tikai sava staciju tīkla attīstībā, atklājot modernāko staciju projektu Latvijā, bet arī uzliksim “latiņu” degvielas uzpildes staciju attīstībai Latvijā.”

Jaunā stacija tiks veidota atbilstoši zīmola koncepcijai, paredzot moderni plānotu izvietojumu un uzpildes iespējas, lai klientiem nodrošinātu lielākas ērtības. Tajā tiks uzstādīti kopumā 6 jaunākās paaudzes degvielas sūkņi, izbūvēta atsevišķa uzpildes vieta smagajam transportam, savukārt uz katras degvielas sūkņu saliņas klientiem būs pieejama visu kategoriju degviela (95. un 98. markas benzīns, dīzeļdegviela), kā arī izlejamais logu mazgāšanas šķidrums, savukārt uz vienas no saliņām klientiem būs pieejama arī autogāze.

Tāpat stacijā tiks izveidots moderns veikals 120 m2 platībā. Tajā tiks izveidota īpaša kafejnīcas zona, kas tiks papildināta ar jaunu, līdz šim nebijušu sortimenta klāstu.

Projekta būvniecības ģenerāluzņēmums ir SIA “Bukoteks” ar sadarbības partneriem SIA “Rohé Latvijā” (degvielas tvertnes, sūkņi, komunikācijas) un SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” (ceļu būvniecība). SIA “Bukoteks” izpilddirektors Pēteris Natišs norāda, ka projekts ir īpašs ar moderniem un šādu projektu būvniecībā jauniem risinājumiem: “Projekts tiek veidots pēc modernākajiem un prasībām atbilstošākajiem kvalitātes standartiem. Kompleksa būvniecība ir nozīmīga gan ar tajā izmantotajiem materiāliem, kas parasti netiek izmantoti citos analogos projektos, kā arī tehnoloģijām. Kā piemēru varu minēt koka fasādes – jauni, skandināvu risinājumi, kas Latvijā šāda veida objektos parasti netiek izvēlēti. Šobrīd esam nosvinējuši spāru svētkus, ir pabeigti koka konstrukciju un jumta izbūves darbi, kā arī drīzumā tiks noslēgti apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbi”.

Plānots, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā šī gada decembrī.

Par AS “VIRŠI-A“
AS “VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “VIRŠI-A” tīklā ir 54 DUS, no kurām 50 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Novadu ziņas