Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AS “VIRŠI-A” ievieš jaunu standartu degvielas mazumtirdzniecības nozarē Latvijā

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS “VIRŠI-A” sadarbībā ar SIA “King Coffee Service”  no šodienas visā degvielas uzpildes staciju tīklā ieviesis svaigi grauzdētu kafiju. Līdz ar jaunās kafijas ieviešanu “VIRŠI-A” kļuvis par vienīgajiem Latvijā, kas degvielas mazumtirdzniecības tirgū saviem klientiem piedāvās svaigi grauzdētu kafiju.

Jaunais kafijas koncepts nozīmē, ka kafija tiek pagatavota no augstas kvalitātes pupiņām, kas tiek grauzdētas kafijas grauzdētavā Latvijā. Kā norāda “King Coffee Service” biznesa attīstības vadītājs Gatis Zēmanis, tad galvenā priekšrocība kafijas grauzdēšanai Latvijā ir grauzdēšanas procesa kontrolēšana un izsekojamība: “”VIRŠI-A” kafijas ražošanai tiek izmantota viena no labākajām un jaunākajām tehnoloģijām pasaulē. Mēs paši spējam kontrolēt ražošanas procesus, tādējādi varam veikt nepieciešamās izmaiņas un padarīt gala produktu kvalitatīvāku.”

Lai kafija saglabātu savu svaigumu, tā netiek grauzdēta ilgam periodam uz priekšu un turēta noliktavās. Katrs kafijas pasūtījums tiek grauzdēts atsevišķi un katru mēnesi tiek izplatīts visā DUS tīklā. Jaunais kafijas blendējums ir izveidots pēc unikālas receptes, kas radīts īpaši “VIRŠI-A”, tāpēc citur šādu kafiju baudīt nebūs iespējams.

Turpina Jānis Riekstiņš, AS “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: “Mūsdienās degvielas uzpildes staciju loma ir mainījusies. Līdzās degvielai klienti vēlas iegādāties arī citas preces un pakalpojumus. Kafija līdzās degvielai ir viens no pieprasītākajiem produktiem mūsu stacijās, tāpēc kvalitātes latiņas celšana bija loģisks un nepieciešams solis, lai mūsu klientiem nodrošinātu augstāko kvalitāti. Esam priecīgi, ka kopā ar latviešu uzņēmumu, mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem “King Coffee Service” varam pacelt kafijas kvalitāti degvielas uzpildes stacijās jaunā līmenī.”

Arī Gatis Zēmanis uzsver, ka ar šādu soli AS “VIRŠI-A” ir kļuvis par celmlauzi, ieviešot jaunu standartu šajā jomā: “Šobrīd Latvijā neviens cits degvielas mazumtirgotājs nepiedāvā svaigi grauzdētu kafiju. Mēs nekautrējamies teikt, ka mūsu kafija ir galvas tiesu pārāka par citām, tāpēc esam pārliecināti, ka šis būs jauns standarts tirgū un kafijas dzeršanas kultūrā Latvijā. Laikam ejot, klienti vēlēsies saņemt svaigi grauzdētu kafiju, apmeklējot jebkuru degvielas uzpildes staciju.”

Par uzņēmumu
AS “VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “VIRŠI-A” tīklā ir 52 DUS, no kurām 48 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 360 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Novadu ziņas