Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atļauj savienot amatus

 Aizkraukles novada dome atļāva deputātei Ludmilai Ušakovai savienot deputātes pienākumus ar  krievu kopienas  “LAD” valdes priekšsēdētājas amatu. Viņa apliecinājusi, ka amatu savienošana neradīs interešu konfliktu un tas nebūs pretrunā ar amatpersonai saistošajām ētikas normām.

Saskaņā ar likumu interešu konflikts ir situācija, kurā valsts amatpersonai jāpieņem lēmums vai jāpiedalās lēmuma pieņemšanā, vai jāveic citas ar valsts amatpersonas amatu saistītas darbības, kas ietekmē vai var ietekmēt šīs valsts amatpersonas, tās radinieku vai darījumu partneru personiskās vai mantiskās intereses. Amatpersona pati ir atbildīga par interešu konflikta nepieļaušanu un valsts amatpersonas ētikas normu ievērošanu.

Novadu ziņas