Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Atvasītei” būs jauni vārti

Noslēdzies apdrošināšanas kompānijas “IF” drošības fonda projektu konkurss. Trīs uzvarētāju vidū, kas savai iecerei ieguvuši 1000 eiro lielu finansējumu, ir arī Jaunjelgavas pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Atvasīte”. Par iegūto naudu bērnudārzs ierīkos jaunus ieejas vārtus.


Konkursam tika iesniegti 63 projekti, finālā balsošanā par finansējumu cīnījās 14 pieteikumi, kuru vidū bija divi projekti no Jaunjelgavas un viens no Pļaviņām. PII “Atvasīte” visu balsošanas laiku ierindojās populārāko trīs projektu galvgalī, pēdējā konkursa dienā jaunjelgaviešus apdzina biedrības “Nepaliec viens” projekts, savācot 1340 balsis. PII “Atvasīte” projekts konkursā bija otrs atbalstītākais ar 1268 balsīm.
Iestādes metodiķe Ināra Auziņa stāsta, ka kolektīvs izjūt prieku un gandarījumu par paveikto. “Šādā konkurā piedalījāmies pirmo reizi. Lielu paldies vēlamies teikt Evijai Šteinai-Lodziņai, Jaunjelgavas novada domes attīstības un projektu nodaļas vadītājai. Tieši viņa mūs iedrošināja pieteikties un palīdzēja projekta sagatavošanā. Īpaši jāuzteic Grikpežu un Zvirgzdiņu ģimeņu iesaistīšanās un palīdzēšana balsu vākšanā. Šo saimju atbalsts un aktivitāte palīdzēja īstenot sapni par jauniem vārtiem. Sakām lielu paldies katram, kurš balsoja. Kopā mums izdevās!” priecājas Auziņas kundze.

 Lai darbs varētu sākties, vispirms jānokārto formalitātes. PII “Atvasīte” pārstāvjiem jāparaksta dāvinājuma — ziedojuma līgums. Projekts jāīsteno trīs mēnešu laikā no finanšu saņemšanas brīža.

Novadu ziņas