Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autobusu skolēnu pārvadāšanai Skrīveru novadā piegādās SIA "Domenikss"

Autobusu skolēnu pārvadāšanai Skrīveru novada pašvaldībai piegādās SIA "Domenikss", liecina noslēgtais iepirkums.

Uzņēmums transportlīdzekli piegādās par 51 149 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa jeb 61 890 eiro, ieskaitot nodokli. Iepirkuma kopējā summa atbilst tai, ko pašvaldība aizņemsies Valsts kasē.

SIA "Domenikss" iepirkumā izvēlēta divu pretendentu konkurencē.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka auto tirgotāja apgrozījums 2016.gadā sasniedza 47 699 735 eiro, bet peļņa - 792 185 eiro.

Jau vēstīts, ka Skrīveru novada pašvaldība lēmusi Valsts kasē aizņemties 61 890 eiro jauna autobusa iegādei. Aizņēmums tiks ņemts uz septiņiem gadiem.

Autobusā būs 19 pasažieru vietas, un tas nepieciešams, jo esošais, kas kalpo no 2008.gada, neatbilst drošības prasībām, tā remontā pagājušajā gadā ieguldīti apmēram 5000 eiro.

Autobuss tiks izmantots skolēnu pārvadāšanai, kā arī citu pašvaldības iestāžu vajadzībām.

Iegādājoties jaunu autobusu, esošo plānots pārdot.


Novadu ziņas