Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri atjaunotajā posmā labos konstatētos defektus

 Autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri (P32) atjaunotajā posmā no krustojuma ar autoceļu Tīnūži-Koknese (P80) līdz Skrīveriem tiks laboti konstatētie defekti, informē VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļa.

Jūlijā autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri posmā tika pabeigti būvdarbi, kas veikti pēc LVC pasūtījuma. To nobeigumā LVC Autoceļu kompetences centra Ceļu laboratorija veica darbu gala pārbaudi, kuras laikā tika konstatēti defekti - prasībām neatbilstošs asfalta virskārtas sablīvējums un porainība autoceļa kreisajā joslā vairākās vietās aptuveni divu kilometru garā posmā no autoceļa Tīnūži-Koknese Skrīveru virzienā. Lai šos defektus labotu, būvnieks par saviem līdzekļiem neatbilstošas kvalitātes dilumkārtas posmus nofrēzēs un ieklās no jauna. Plānots, ka darbi tiks paveikti līdz septembra beigām. 
Būvdarbus uz autoceļa veica ģenerāluzņēmējs SIA "Strabag" par līgumcenu deviņi miljoni eiro, ko 85% apmērā līdzfinansēja no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.      

Novadu ziņas