Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai „Maxima Latvija” veikalos trīs mēnešu laikā saziedoti vairāk nekā 17 tūkstoši eiro

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, trīs mēnešu laikā – jūlijā, augustā un septembrī – „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā saziedoti 17 225,33 eiro.

Kā norāda labdarības fonda „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta, tad ziedojumi ļaus pieciem bērniem saņemt pilnu četru nedēļu intensīvo rehabilitācijas kursu. Papildu rehabilitācijas centrs „Poga” ir ieguvis arī jaunu aprīkojumu – iegādāts īpašais Therasuit tērps, kas paredzēts 3 līdz 5 gadus veciem bērniem. Tērps ļaus vēl kvalitatīvāk nodrošināt intensīvo rehabilitāciju (tērpa izmaksas – 2136 eiro). Tāpat „Poga” saņēmusi neirostimulācijas iekārtu DC-Stimulator, kas ir jaunums Latvijā (iekārtas izmaksas – 6306,41 eiro). Iekārtas pielāgošana notiks oktobra laikā, lai jau tuvākā nākotnē pacientus un plašāku sabiedrību iepazīstinātu ar jaunās iekārtas iespējām. 

Visvairāk bērnu ar kustību traucējumiem atbalstīšanā trīs mēnešu laikā saziedots Rīgā (7007,42 eiro), Daugavpilī (1011,04 eiro), Liepājā (894,59 eiro), Jelgavā (803,01 eiro), Rēzeknē (761,98 eiro), Jēkabpilī (624,72 eiro), Valmierā (431,67 eiro), Dobelē (387,62 eiro) un Madonā (339,74 eiro). Labdarības akcijā kopš pagājušā gada decembra kopā „Maxima Latvija” veikalos saziedoti jau 101 783,03 eiro.

„Līdz pat 30. oktobrim mūsu veikalos notiek papildu līdzekļu vākšana rehabilitācijas centram „Poga” – pircēji ir aicināti iegādāties sev iemīļotos produktus, reizē ziedojot bērniem ar kustību traucējumiem. Šai akcijai ir atsaukušies vairāki sadarbības partneri, kuriem sakām lielu paldies par iesaisti un atbalstu bērniem,” par iespējām papildu ziedojumu veikšanā stāsta „Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins. Produkti, kurus iegādājoties iespējams veikt papildu ziedojumus, apskatāmi šeit.
 
Kā jau iepriekš minēts, ziedot bērnu ar kustību traucējumiem atbalstam iespējams labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā (http://www.ziedot.lv/bernu-rehabilitacija-latvija-2643), zvanot pa labdarības tālruni 90067007 vai ziedojumu kastītēs pie kasēm visos „Maxima Latvija” veikalos.

Novadu ziņas