Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Četru gadu laikā lielu darbu, kas būtu realizēti līdz galam, nav, bet daudzi ir iesākti

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikuši trīs mēneši, arī Skrīveru novadā pieaugusi interese par pašvaldības darbu. Par deputātu kandidātu sarakstiem domā esošie deputāti, un, visticamāk, pašvaldību vēlēšanās būs arī kandidātu saraksts, kurš vienos jaunus biedrus.

Lai arī līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām vēl ir apmēram trīs mēneši, vēlēšanu gaisotne novadā jūtama, atzīst skrīverieši. Tiek domāts par jauniem sarakstiem un cilvēkiem, kas tajos varētu būt. Piemēram, domes priekšsēdētājs Andris Zālītis uzrunājis savus kolēģus pozīcijā veidot sarakstu 2017. gada vēlēšanām. Arī opozīcijas pārstāvji spriež, ka vēlēšanās piedalīsies. Iveta Biķerniece atklāj, ka ir cilvēki, kuri paši viņu uzmeklē, un šogad neraksturīgi ir vēstule ar jautājumu, kā iestāties vēlētāju apvienībā. Kāds avots, kurš vēlējās palikt anonīms, vēsta, ka cīņa par domes krēslu būs stratēģiska. Iespējams, lai neatkārtotos 2013. gada vēlēšanu scenārijs Skrīveros, kad divas mazāk balsu ieguvušās apvienības  “uzvarēja”, tiek pieļauta doma, ka opozīcija veidos divus sarak­stus, jo “viens saraksts nekad nevar uzvarēt”.

Lielo personāla mainību Skrīveru novada domē kā negatīvu faktoru min vairāki  deputāti. Šo četru gadu laikā nomainījušies izpilddirektori — Aigars Orups, Inese Sala, tagad strādā Ansis Martinsons, sabiedrisko attiecību speciāliste ir ceturtā, mainījušies arī vides pārvaldes speci­ālists un juriste.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 21. februāra numurā.

Novadu ziņas