Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daiga Andersone no Vecbebriem saņem balvu par brīvprātīgā darba veikšanu

Svinīgā pasākumā “Gada brīvprātīgais 2018” Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, godināti labākie brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, tostarp Daiga Andersone no Vecbebriem.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un veicināt dažādu vecumu cilvēku un organizāciju iesaistīšanos tajā.

Balvai Daigu Andersoni pieteikusi Lība Zukule, Kokneses novada represēto nodaļas izpilddirektore un Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses nodaļas Bebru nodaļas sociālās istabas vadītāja, pieteikuma vēstulē rakstot: “Daiga Andersone ir Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses novada Bebru nodaļas aktīviste. Man ir laimējies Daigu iepazīt, baudīt viņas aizrautību, cilvēkmīlestību un nesavtību. Daiga savu aktivitāti un vēlmi dalīties nodod tālāk, jo, strādājot kopā ar bērniem, viņi martā piedalījās Bebru represēto piemiņas akmens atklāšanas ceremonijā, kur skaitīja dzeju un laida balonus ar novēlējumiem. Kopā ar bērniem jūlijā rīkoja Sibīrijas latviešu sagaidīšanas pasākumu Likteņdārzā, dziedot, skaitot dzeju un uzklājot galdu. Bērni un jaunieši, Daigas mudināti, pieteicās un reģistrējās projektam “Manas 100 brīvprātīgā stundas”. Daiga popularizē brīvprātīgo darbu, iesaistot dažādos pasākumos savus līdzcilvēkus. Tieši viņa bija iniciatore LSK Kokneses novada Bebru nodaļas rīkotajiem trīs labdarības pasākumiem ar mērķi ziedot naudu tehnikuma darbiniecei — pensio­nā­rei pēc sirds operācijas, lai apmak­sātu slimnīcas izdevumus. Daiga ilgus gadus  Ziemassvētkos sveic vientuļos pensionārus un Iršu pansionāta iemītniekus, kopā ar bērniem gatavojot apsveikumu kartītes un dāvaniņas, kuras personīgi nogādā katram! Katru gadu Daiga palīdz donoru dienas organizēšanā, arī pati ir aktīva donore.”

Novadu ziņas