Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daiņa Kaķa pacientiem jāreģistrējas pie cita ģimenes ārsta

No šī  gada 1. janvāra Aizkraukles poliklīnikā tiek slēgta ģimenes ārsta Daiņa Kaķa privātprakse, jo mediķis dodas pelnītā atpūtā. Aizkraukles medicīnas centrā informē, ka Daiņa Kaķa pacientiem jāmeklē cits ģimenes ārsts, kura darbības pamatteritorijā ir personas dzīvesvieta.

SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne teic, ka ģimenes ārsti poliklīnikā tikai īrē telpas: “Poliklīnikā un Aizkraukles medicīnas centra mājaslapā atrodama Nacionālā veselības dienesta sagatavotā informācija, kas jādara pacientiem, lai reģistrētos pie cita ģimenes ārsta. Par to, vai Daiņa Kaķa vietā nāks kāds cits mediķis, atbildēt nevaru, jo tas ir Nacionālā veselības dienesta kompetencē.”

Ģimenes ārsta Daiņa Kaķa privātpraksē patlaban ir ap 800 pacientu, kuriem ar steigu jāmeklē cits ģimenes ārsts. Jautāts, vai viņa vietā nāks un privātpraksē strādās kāds no jaunajiem mediķiem, Dainis Kaķis ir tiešs: “Naivi būtu domāt, ka jaunie mediķi stāv rindā uz prakses vietu Aizkrauklē.”

Nacionālajā veselības dienestā (NVD) informē, ka pacienti var reģistrēties pie ģimenes ārsta, kura darbības pamatteritorijā ir personas dzīvesvieta, taču par reģistrāciju var vienoties arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu.

NVD sabiedrisko attiecību nodaļā informē, ka patlaban uzrunāti divi speciālisti, kuriem piedāvāts veidot ģimenes ārsta praksi Aizkraukles poliklīnikā. Atbildes no abiem mediķiem gaida līdz janvāra vidum.

Novadu ziņas