Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devēji tiek aicināti pieteikt vakances ēnu dienai

Biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement Latvija" (JA Latvija) organizētā karjeras izglītības programma Ēnu diena 2017 norisināsies 15.februārī. Ēnu devēji atjaunot un reģistrēt savus profilus un pieteikt vakances var jau šomēnes, tāpat skolēni šomēnes var reģistrēt un  atjaunot profilus. Pieteikties vakancēm skolēni varēs no 16.janvāra.

Ēnu devējs ir uzņēmums, organizācija vai valsts institūcija, kas pieteikusies Ēnu dienai, dodot skolēniem iespēju ēnot savus darbiniekus. Ēnu devējiem ir jāreģistrē savas organizācijas profils, lai varētu izmantot portāla sniegtās iespējas un pieteikt vakances.

Ēnu devēja profilā ir jābūt norādītai šādai informācijai - uzņēmuma/iestādes/organizācijas nosaukums, adrese, nozare pēc NACE klasifikatora, organizācijas apraksts un logo, jo šo informāciju redzēs citi portāla lietotāji.

Vienas darba dienas laikā piereģistrēto Ēnu devēju profilu apstiprina Junior Achievement Latvija.

Savā profilā Ēnu devējs var pievienot vakances neierobežotā daudzumā līdz 16.janvārim. Būtiski ir norādīt īsu vakances aprakstu, lai potenciālie ēnotāji zinātu, uz ko piesakās. Lai nodrošinātu ēnošanas kvalitāti, vienu speciālistu - vienu vakanci - var ēnot maksimums viens līdz četri jaunieši.

Ēnotāju pieteikšanās uz vakancēm:
    16.01.-22.01.
    26.01.-29.01.
    02.02.-05.02.
    Nejaušais ēnotājs: 09.02.-11.02

Šogad ēnotāju pieteikšanās notiks 3 kārtās. Pēc katras kārtas Ēnu devējiem tiek dotas 3 dienas laika, lai apstiprinātu vai noraidītu pieteikumus. Ja pieteikumam netiek mainīts statuss, uzsākot jauno pieteikšanās kārtu, pieteikums automātiski tiek noraidīts. 4. kārta ir Nejaušais ēnotājs .

Ēnu devēji apstiprina pieteikumus:
    23.01.-25.01. (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties)
    30.01.-01.02. (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties)
    06.02.-08.02.  (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties)

Līdz 13.februārim ēnu devējam jāsazinās ar izvēlētajiem ēnotājiem un jānorunā precīza tikšanās vieta un laiks Ēnu dienā.

Ēnu diena norisināsies 2017. gada 15.februārī.

Informācija par ēnu dienu Latvijā: enudiena.lv

Novadu ziņas