Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzeses pagastā darbu sācis sporta pasākumu organizators Juris Puķītis

Daudzeses pagastā darbu sācis sporta pasākumu organizators Juris Puķītis, kurš aicina daudzesiešus iesaistīties sportiskajās aktivitātēs un ikdienā apmeklēt sporta zāli.

Līdz šim šāda amata pagastā nebija, ar sporta aktivitātēm saistītus pasākumus rīkoja kultūras darba organizatore Rudīte Nāzare sadarbībā ar Daudzeses pamatskolas direktoru Valdi Puidu. Nu sporta dzīvi organizēt pagastā uzticēts Jurim Puķītim, kurš ir arī pamatskolas sporta skolotājs. Juris “Staburagam” atklāj, ka ir izveidots sporta pasākumu plāns, kas apspriests un saskaņots Daudzeses pagasta pārvaldē, un tuvākais lielākais pasākums paredzēts 2. martā — atklātās sacensības zemledus makšķerēšanā.
Juris aicina daudzesiešus arī ikdienā iesaistīties sportiskajās aktivitātēs un piedāvā divas reizes nedēļā bez maksas apmeklēt skolas sporta zāli un spēlēt dažādas sporta spēles, piemēram, volejbolu, basketbolu un citas. Ja būs nepieciešams, no pagasta pārvaldes līdz sporta zālei tiks nodrošināts transports.

Novadu ziņas