Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dienas centra “Solis” jauniešu darbus izsola par rekordsummu 2

13. maijā Aizkraukles novada sociālajā dienestā notika tradicionālā dienas centra “Solis” jauniešu radošo darbu izstāde – izsole. Šoreiz tajā iegūta rekordsumma – 1150 eiro.

Jau pērn jaunieši ar invaliditāti, kuri darbojas dienas centrā “Solis” un kuru gada laikā tapušos darinājumus pārdod šajā izsolē, priecājās par neparasti lielo izsolē iegūto naudas summu – 1000 eiro, šogad tā ir vēl lielāka. Dienas centra “Solis” vadītāja Iveta Brovacka atklāj, ka naudu jaunieši tērēs ekskursijai, viņi kopā ar vecākiem plāno ar prāmi doties uz Stokholmu. Šāda iecere bija jau pērn, taču naudas tam nepietika. Daļa izsolē iegūto līdzekļu ietaupīta no pagājušā gada, tā ka šogad jaunieši varēs  šo ieceri īstenot.

Izsolē tika piedāvāti ļoti skaisti darbi – izšūtas gleznas un rotaļlietas, apgleznoti puķu podi, dažādi interjera priekšmeti. Katram no tiem atradās pircējs, par lielāko daļu darbu izsole bija diezgan spraiga. Liela piekrišana bija no auduma darinātajiem kaķiem, daudzi gribēja savā īpašumā iegūt ekskluzīvo tamborēto lietussargu, to par 70 eiro nopirka uzņēmuma “Piran Media Group” īpašniece Olga Višņova.

Par lielāko summu – 106 eiro – pārdeva Jura Balinska darināto izšūto gleznu. To iegādājās SIA “A. Egles” pārstāve Inga Tarvida.

Foto: Elita Brovacka

Komentāri 2

kzh

Patīkama ziņa, prieks, ka mūsu pilsētā invalīdiem ir šādas iespējas izpausties

pirms 2 gadiem, 2016.05.14 12:53

jaanis.amatnieks1961

Jā,protams,bet es uz to visu vēlos raudzīties vēl plašāk.
Izsoli vajadzētu izveidot par daudz plašāku pasākumu un ietvert,piemēram,novada svētku programmā.
Daudz plašāk būtu izreklamēts šāds pasākums,daudz vairāk cilvēku piedalītos,daudz lielākas summas tiktu saziedots! Novada svētkos tas varētu būt pat viens no centrālajiem pasākumiem.Daudz lielāku prieku saņemtu invalīdi!

pirms 2 gadiem, 2016.05.14 17:52

Novadu ziņas