Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dome atbalsta Aizkraukles luterāņu draudzi

Pēc Aizkraukles Kristus Spēka evaņģēliskās draudzes lūguma Aizkraukles novada dome tai piešķīra 1800 eiro.

Dome piešķīra 300 eiro Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Sēlpils iecirkņa draudžu dienas rīkošanai 21. jūlijā Aizkrauklē.

Pasākumu rīko Aizkraukles draudze. Dienas tēma būs “Draudze kā ģimene”. Paredzēts dievkalpojums, lekcijas, aktivitātes bērniem, koncerts un slavēšana.


Savukārt grāmatas “Kristus spēkā tapuši” izdošanai par draudzes un baznīcas vēsturi dome piešķīra 1500 eiro. To veido draudzes locekļi, gatavojoties baznīcas uzcelšanas 20. gadadienai. Domes priekšsēdētājs Leons Līdums informēja, ka sākotnēji grāmatas izmaksas bijušas lielākas. Lai tās samazinātu, draudzes locekļi atteikušies no krāsainajām fotogrāfijām, tās būs melnbaltas, kā arī būs mazāks teksta apjoms. Grāmatu paredzēts izdot 500 eksemplāros, no tiem 50 saņems pašvaldība. “Priecājamies par katru novada vēstures atspoguļojumu,” atzīst Aizkraukles mērs.

Novadu ziņas