Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ekselences balvai” pieteiktas septiņas Aizkraukles reģiona skolotājas

Skolotāju profesionālās meistarības balvai “Ekselences balva” līdz 18. janvārim varēja izvirzīt progresīvus bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus.
“Ekselences balvu” piešķirs jau piekto reizi, un šogad  skolēni, vecāki, skolu vadība un kolēģi pieteikuši 101 bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāju, viņu vārds nosaukts 148 pieteikumos. No visiem pretendentiem 45 pieteikti balvai matemātikā, 26 — balvai bioloģijā, 15 — fizikā un 15 — ķīmijā.

Aizkraukles novada ģimnāzijas fizikas skolotāja Ludmila Belogrudova pieteikta dabaszinību skolotāju “Ekselences balvai”. Savukārt Jaunjelgavas vidusskolas matemātikas skolotāja Valentīna Rimare ir vienīgā izvirzītā mūspuses matemātikas pasniedzēja.

Balvai pieteiktas vairākas bioloģijas skolotājas — Daiga Martinsone no A.Upīša Skrīveru vidusskolas, Evita Valdberga no Pļaviņu novada ģimnāzijas un Sandra Silava no Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskolas. Pieteiktas arī divas ķīmijas skolotājas — Agrita Sakse no A.Upīša Skrīveru vidusskolas un Ludmila Čudarāne no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas. 

Labākie no pretendentiem tiksies finālā, kas paredzēts 17. februārī, lai klātienē parādītu savu prasmi, meistarību un savstarpēji apmainītos ar inovatīvām idejām.
1400 eiro lielu balvu katra mācību priekšmeta skolotājam, balvas ieguvējam, nodrošina Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija sadarbībā ar sterilo zāļu formu ražotni SIA “PharmIdea”, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA “Metrum” un AS “Latvijas valsts meži”.

“Ekselences balvu” organizē Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fondu.

Novadu ziņas