Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elektrotīklu rekonstrukcijā iegulda 720 tūkstošu eiro 1

Lai uzlabotu elektroenerģijas piegādi patērētājiem, akciju sabiedrības “Sadales tīkls” pērn Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novados īstenoja 17 elektrotīklu rekonstrukcijas projektus, ieguldot vairāk nekā 720 tūkstošus eiro.


Uzņēmuma “Sadales tīkls” preses sekretāre Ilze Rubene informē, ka šajos projektos rekonstruētas savu laiku nokalpojušās gaisvadu elektrolīnijas, zemē ieraktas kabeļu līnijas, kā arī rekonstruētas un izbūvētas jaunas transformatoru apakšstacijas.

Pērn Kokneses pagastā, ieguldot vairāk nekā 33 tūkstošus eiro, veikts elektroapgādes tīklu automatizācijas projekts, kā rezultātā būtiski uzlabosies elektroapgādes kvalitāte Kokneses novada iedzīvotājiem. Elektrolīnijās izbūvēja attālināti vadāmus jaudas slēdžus, kā rezultātā bojājumu gadījumā atslēdzas tikai bojātais elektrolīnijas posms, bet ne visa līnija. Dispečers uz reģistrēto bojājuma vietu nekavējoties var izsūtīt operatīvo izbraukumu brigādi.


Lai uzlabotu elektroapgādes kvalitāti Aizkraukles novada iedzīvotājiem, 0,4 kV gaisvadu elektrolīnijas posms divu kilometru garumā pārbūvēts par kabeļu līniju. Tīkla uzlabošanai ieguldīts vairāk nekā 27 tūkstoši eiro.


Jaunjelgavas novada iedzīvotāju elektroapgādes uzlabošanai tika realizēti divi elektroapgādes līniju un sprieguma kvalitātes uzlabošanas projekti, investējot vairāk nekā 31 tūkstoti eiro. Izbūvēta jaunu transformatora apakšstacija un vienu kilometru gara 0,4 kV kabeļu līnija.


Neretas novada Pilskalnes, Neretas, Mazzalves pagastā realizēti pieci elektrotīkla attīstības projekti — izbūvēts vidējā sprieguma gaisvadu līnijas posms 1,4 km garumā, zemsprieguma kabeļu līnija 5,5 km garumā un trīs jaunas transformatoru apakšstacijas. Elektroapgādes kvalitātes uzlabošanai investīcijās ieguldīts vairāk nekā 180 tūkstošu eiro.


Pļaviņu novadā, Raiņa, Smilšu un Līkā ielā, īstenots 0,4 kV kabeļlīnijas izbūves projekts, zemsprieguma gaisvadu līniju pārbūvējot par kabeļlīniju vairāk nekā viena kilometra garumā. Sprieguma kvalitāte Pļaviņās (Gostiņos) tika uzlabota 39 lietotājiem. Papildus Pļaviņu novadā izbūvēta jauna transformatora apakšstacija un astoņus kilometrus gara 0,4 kV kabeļlīnija. Kopumā investīciju projektos Pļaviņu novadā AS „Sadales tīkls” 2013. gadā ieguldīja vairāk nekā 255 tūkstošus eiro.


Skrīveru novadā ieguldot elektrotīkla uzlabošanā vairāk nekā 192 tūkstošus eiro, izbūvējot trīs jaunas transformatoru apakšstacijas, kā arī 20 kV kabeļu līnijas posmu un 0,4 kV gaisvadu elektrolīnijas pārbūvi kabeļlīnijā 7,4 km garumā.

Komentāri 1

eseris

Normāli - nekā īpaša . Uzņēmums rūpējās un uzlabo savus tīklus tā pat kā kokapstrādes uzņēmums nopērk jaunu modernu zāģi lai saviem klientiem piedāvātu labākus dēlīšus. (klients - elektrības patērētājs tik un tā par to visu samaksās).

pirms 5 gadiem, 2014.03.10 19:31

Novadu ziņas