Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērberģē Sveču dienā spēlē futbolu sniegā

Ērberģē notika Sveču dienas futbola spēle.  Pasākumā piedalījās aptuveni 30 ērberģieši, gan mazi, gan lieli un arī visai cienījamā vecumā. Dziļais sniegs, kurš turpināja snigt arī spēles laikā, visu padarīja jautrāku, bet krišanu mīkstāku.

Spēles starplaikā visi cienājās ar Vijas Krumovicas pašceptajiem pīrādziņiem un citiem našķiem, arī siltu tēju un kafiju.

Draudze organizēja šo sportisko pasākumu jau otro gadu. Šogad vērtīgas balvas mums uzdāvināja Latvijas Futbola (LFF) federācija, tās bija divas jaunas futbola bumbas un 20 rokassprādzes ar LFF informāciju.

Draudze kopīgā apspriedē vienojās par to, ka varētu uzņemties “šefību” pār LFF, kura izpaustos kā regulāri aizlūgumi dievkalpojumos par  sportistu veselību.

Mēs, tāpat kā visi kristieši, atbalstām veselīgu, sportisku dzīvesveidu. Pēdējā laikā redzam to, ka atkarības – alkohola lietošana, smēķēšana –  jauniešu vidē vairs nav modē, un tas ļoti iepriecina! Zināms fakts – ja regulāri smēķēsi, tad, būdams aizelsies un ar sirdsklauvēm, nekāds labais futbolists nebūsi.

2020. gadā mēs gribētu uzspēlēt ar kādu komandu no kaimiņu pagasta. Laiks pārdomām ir vesels gads, domājiet, mīļie!

Ērberģes ev. lut. draudze un mācītājs Aigists Pinka pateicas visiem “Sveču dienas futbola spēles  2019” dalībniekiem par lieliski kopā pavadīto laiku! Paldies Mazzalves pamatskolas vadībai par atbalstu un iespēju spēlēt skolas stadionā!

Ērberģes ev. lut. draudzes vārdā –  Anita Krūze

Novadu ziņas