Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērberģes ev. lut. baznīcā garīgās mūzikas koncertā dziedās sieviešu koris “RASA” diriģentes Airas Birziņas vadībā

Ērberģes ev. lut. draudze 16. aprīlī pulksten 11 aicina uz garīgās mūzikas koncertu “Par visu Dievam pateicos”.

Koncertā latviešu un ārzemju autoru kormūziku (L.Vīgners, A.Kontauts, F.Mendelszons – Bartoldi, C.Franks) izdziedās sieviešu koris “RASA”, kura diriģente ir Aira Birziņa.

Kopš 2003. gada Aira Birziņa ir Ogres novada koru virsdiriģente un bijusi XXIII,  XXIV un XXV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģente, svētku “Rīgai 800” mākslinieciskās padomes locekle, vairāku citu nozīmīgu kora mūzikas svētku un izglītojošu sarīkojumu iniciatore un aktīva organizatore. Par nopelniem izglītības un kultūras darbā, nozīmīgu radošo devumu kora mūzikā un sieviešu koru kustības attīstībā Latvijā Rīgas Doma meiteņu kora diriģentei un mākslinieciskajai vadītājai, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētajai profesorei kora diriģēšanā, Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku virsdiriģentei Airai Birziņai 2015. gadā piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis.

Ieeja par ziedojumu jauno Dziesmu grāmatu iegādei.

Novadu ziņas