Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gada balva — neretietei

Noslēgusies Latvijas Ārstu biedrības rīkotā aptauja “Gada balva medicīnā 2015”. Nominācijā “Gada ārsta palīgs” balvu saņēma Inita Opmane no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra Neretas punkta.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs bija aicināts nobalsot par, viņaprāt, labāko mediķa kandidātu vairākās nominācijās — “Gada ārsts”, “Gada zobārsts”, “Gada farmaceits”, “Gada funkcionālais speciālists”, “Gada māsa”, “Gada vecmāte” un “Gada ārsta palīgs”. Kopumā sabiedrības balsojumā paldies teikts 1500 medicīnas speciālistiem.

Kā atzinuši Latvijas Ārstu biedrības pārstāvji, Nereta ir viens no ģeogrāfiski sarežģītākajiem neatliekamās palīdzības punktiem valstī, jo visi stacionāri ir tālu, tādēļ ārsta palīgam ir liela atbildība. Neretieši Initu Opmani raksturo kā gudru, labsirdīgu un prasmīgu medicīniskās palīdzības sniedzēju.

Inita Opmane teic, ka piedalīties šajā aptaujā viņai bija pārsteigums, jo tai viņu pieteica dienesta Zemgales reģionālā centra vadība. Balvas ieguvēju no trijām pretendentēm paziņoja gan tikai pasākumā, un galvenā atzinība šogad piešķirta neretietei. Tās saņemšana svinīgajā ceremonijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgā Initai bija saviļņojošs brīdis.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 16. februāra numurā.

Novadu ziņas