Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaidāmas izmaiņas četros AS Nordeka maršrutos

Ņemot vērā pasažieru un autobusu vadītāju ierosinājumus, no 2016.gada 21.aprīļa spēkā stāsies izmaiņas četros AS Nordeka apkalpotajos starppilsētu maršrutos – Nr.7270 Rīga–Saldus, Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava, Nr.7410 Rīga–Kuldīga un Nr.7983 Rīga–Daugavpils.

Maršruta Nr.7270 Rīga–Saldus autobusam, kas no Saldus autoostas izbrauc plkst.15.50, tiks mainīts reisa izpildes laiks, līdz ar to var mainīties autobusa apstāšanās laiki pieturvietās, kas atrodas maršruta posmā no Brocēniem līdz galapunktam Rīgā.

Uzlabojoties ceļa segumam ceļa posmā Viļaka–Baltinava, tiks samazināts maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava reisu izpildes laiks, līdz ar to autobuss, kas no Rīgas izbrauc plkst.16.45, Baltinavā būs 12 minūtes ātrāk. Samazinoties reisa izpildes laikam, tiks mainīti autobusa apstāšanās laiki pieturvietās, kas atrodas ceļa posmā Viļaka–Baltinava. Tāpat minētā maršruta autobuss turpmāk no Baltinavas izbrauks 15 minūtes vēlāk – plkst.1.25. Maršruta Rīga–Viļaka–Baltinava pieturvieta Medņeva no 21.aprīļa sauksies Semenova.

Sakarā ar to, ka maršruta Nr.7410 Rīga–Kuldīga autobusa pasažieru uzņemšanai plānotais stāvēšanas laiks Kuldīgas autoostā turpmāk būt 10 minūtes, tas no Priedaines un Virkas izbrauks piecas minūtes agrāk – attiecīgi plkst.5.05 un 7.05.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus sekot līdzi izmaiņām mājaslapā www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju AS Nordeka, zvanot pa tālruni 80000115 vai rakstot uz e-pastu nordeka@nordeka.lv.


 

Novadu ziņas