Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

''Gaismas pilī'' notiks Likteņdārzam veltīts koncerts un labdarības izsole

Šodien plkst.19 Rīgā, ''Gaismas pilī'' - Imanta Ziedoņa zālē -, notiks Likteņdārzam veltīts koncerts un labdarības izsole.

Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa informē, ka koncertā uzstāsies profesionālais pūtēju orķestris "Rīga" un solisti - Kristīne Zadovska, Daumants Kalniņš un Oskars Petrauskis.

Mākslinieki izpildīs gan mūsdienu populāro latviešu komponistu, gan latviešu klasiķu skaņdarbus, kuri savīsies vienotā muzikālā veltījumā Likteņdārzam.

Solistu un pūtēju orķestra sniegumā varēs baudīt fragmentus no rokoperas "Lāčplēsis", vairākus Raimonda Paula, Imanta Kalniņa skaņdarbus, kā arī Emīla Dārziņa "Melanholisko valsi". Pie diriģenta pults - Mārtiņš Ozoliņš.

Šogad Likteņdārzam veltīts labdarības pasākums notiks ceturto reizi, un tajā, atbalstot dārza tapšanu, būs iespēja noklausīties iedvesmojošu koncertu pirmajā daļā un izsolē iegādāties 82 mākslas priekšmetus - gleznas, grafikas, fotogrāfijas un tēlniecības darbus, arhitektu skices, izcilu cilvēku rokrakstus, monētas un vērtīgus priekšmetus, ko izsolei nodevuši Latvijas mākslinieki un dāvinājuši projekta atbalstītāji, skaidroja Auziņa.

Izsoles darbu digitālais katalogs apskatāms vietnē "izsole.liktendarzs.lv".

Novadu ziņas