Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Gjensidige Baltic” Aizkraukles iedzīvotājiem 4. novembrī dāvinās atstarotājus

4. novembrī Aizkrauklē risināsies drošības kampaņa, kuras laikā skolēniem būs iespēja izgatavot savus “supertatstarotājus” un saņemt jau gatavos no “Gjensidige Baltic”. Līdz ar krēslas iestāšanos atstarotāji tiks dāvināti uz ielas sastaptiem iedzīvotājiem – informē Zane Liepa, “Gjensidige Baltic” Mārketinga nodaļas vadītāja.

Apdrošināšanas sabiedrības “Gjensidige” Aizkraukles filiāles īstenotā drošības kampaņa risināsies Aizkraukles pilsētas sākumskolā, kur 2.-4. klašu skolēniem atraktīvā un interesantā veidā ceļu satiksmes drošības noteikumus pārrunās TV personības Gustavs Terzens un Marta Selecka. Iegūtās zināšanas par drošību uz ceļa skolēniem būs jānodemonstrē, uzzīmējot savu “drošo ceļu uz skolu”. Bērnu veikumu vērtēs “Gjensidige” talismans – Naktssargs. Katram lekcijas dalībniekam viņš pasniegs arī īpašus, ērti lietojamus atstarotājus, ko vienlīdz viegli iespējams aplikt ap roku vai somas rokturi.

“Šogad Atstarotāju kampaņa Aizkrauklē norisināsies pirmo reizi. Sadarbībā ar ceļa zīmju ražotāju - Jelgavā bāzēto uzņēmumu “Signum” -  skolēniem dosim iespēju izgatavot katram pašam savu “superatstarotāju”. Uzņēmums ražo ceļa zīmes pēc augstākajiem standartiem un izmanto modernus, izturīgus materiālus ar augstu gaismas atstarošanas koeficientu. Pēc katras ceļazīmes paliek pāri atgriezumi, kas mums lieliski noderēs – katrs skolēns varēs izgatavot savu īpašo “superatstarotāju”, ko dāvināt mammai, tētim, vecmammai vai citam sev  mīļam cilvēkam. Tādējādi katrs skolēns kļūs par drošības nesēju savā ģimenē un ticam, ka bērni savu uzdevumu paveiks atbildīgi. Rezultātā pret savu drošību uz ielas aizvien atbildīgāk izturēsies arī pieaugušie un Latvijā kļūs aizvien vairāk redzamu un drošu ģimeņu,” stāsta AAS “Gjensidige Baltic” Aizkraukles filiāles vadītājs Ivars Ieviņš.

Akcijas organizētāji vēlāk pie pircēju iecienītā tirdzniecības centra “IGA centrs” atstarotājus dāvinās “IGA centra”  apmeklētājiem.

Šogad akcijas laikā 12 Latvijas pilsētās iedzīvotājiem tiks dāvināti vairāk nekā 15 000 atstarotāju.

Saskaņā ar Ceļu Satiksmes drošības direkcijas (CSDD) datiem no kopumā 63 pērn bojāgājušiem gājējiem 28 bija 55 gadus veci un vecāki. Otra izteiktākā vecuma grupa ar 11 bojāgājušiem gājējiem ir 35 līdz 44 gadus veci.

Novadu ziņas