Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Glābēji pasniedz goda rakstu “Staburaga” žurnālistei

Atzīmējot vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pateicās centrālajiem un reģionālajiem plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, kuri aizvadītajā gadā regulāri atspoguļoja VUGD darbu, popularizēja tālruņa numuru 112 un izglītoja iedzīvotājus par ugunsdrošību, cilvēkdrošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās. Zemgales reģionā VUGD goda rakstu saņēma laikraksta “Staburags” žurnāliste un portāla staburags.lv redaktore Guna Mikasenoka.

Kopumā Latvijā šāds apbalvojums pasniegts tikai četriem žurnālistiem reģionos un LTV Ziņu dienesta raidījuma “Rīta Panorāma” kolektīvam. Goda rakstu mūsu kolēģei pasniedza VUGD Zemgales reģiona brigādes Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle, kurš pateicās Gunai par operativitāti un precizitāti, atspoguļojot glābšanas dienesta darbu un ieguldījumu sabiedrības informēšanā un izglītošanā. Savukārt mēs esam priecīgi un pateicīgi, ka mūsu darbs ir pamanīts un novērtēts.

Imanta Kaziļuna foto

Novadu ziņas