Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gricgales krogā paredzēta saimnieču lielīšanās

21. jūlijā visi interesenti aicināti uz Pļavas svētkiem vecajā Gricgales krogā Pilskalnes pagastā.

Svētku laikā to dalībnieki varēs apgūt dažādas interesantas un noderīgas prasmes. Kopā ar Brigitu Osīti varēs siet sieru un ķērnēt sviestu, lielajā katlā kopīgi vārīt batviņu zupu, Jolantas Albrehtas vadītajā darbnīcā vārīt ziepes, Zandas Rageles darbnīcā — mīcīt mālus, mākslinieces Māras Daugavietes vadībā zīmēt pļavu.

Kā jau kārtīgā saimnieču dienā pienākas, paredzēta arī saimnieču lielīšanās — ar gardiem mājas ēdieniem un labākajām receptēm. Varēs nobaudīt Gricgales pļavās vākto medu un baudīt bišu produktus.


Pasākuma organizatore Lidija Ozoliņa stāsta, ka svētku laikā paredzētas arī sacensības pļaušanās ar rokas izkapti, bet līdz noteiktajam termiņam neviens gribētājs nebija pieteicies. Tāpēc īpaši aicināti tie, kas grib izmēģināt savus spēkus šajā nodarbē.

Novadu ziņas