Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedegsim Latvijas brīvību sirdīs!

Aizvadītas otrās Aizkraukles pilsētas un starpnovadu skolu jaunatnes militārās sporta spēles “Lāčplēša stafete”. Patriotiskajās sacensībās piedalījās 17 komandas (144 dalībnieki) no Aizkraukles, Skrīveru, Neretas, Pļaviņu, Kokneses un Jaunjelgavas novada skolām. Lāčplēša dienas simtgades sporta spēles jaunieši ieskandināja, pārbaudot savas zināšanas par Latviju un veicot dažādus fiziskus un erudītus uzdevumus sešos kontrolpunktos.

7.—8. klases grupā 1. vietu izcīnīja A. Upīša Skrīveru vidusskolas komanda, 2. vieta — Seces pamatskolas jaunieši (komandas kapteiņa balva), 3. vietā — Daudzeses pamatskolas audzēkņi. 9.—10. klases grupā 1. vieta Aizkraukles novada vidusskolas apvienotajai 9.a un 10.b klases komandai, 2. vieta — Jaunjelgavas vidusskolas jauniešiem, 3. vieta — skrīveriešiem. Komandas kapteiņa balvu saņēma Aizkraukles novada vidusskolas 9.m klases komandas līderis. 11.—12. klases grupā uzvaru izcīnīja Neretas J. Jaunsudrabiņa vidusskolas komanda, 2. vieta — Pļaviņu novada ģimnāzijas jauniešiem (komandas kapteiņa balva), 3. vieta — Aizkraukles novada vidusskolas komandai. Jaunieši atzina, ka šogad kontrolpunktu uzdevumi bija sarežģītāki un interesantāki nekā pērn, arī stafetes distance bija garāka. Dalībniekus ar siltu tēju un pusdienām nodrošināja kafejnīca “Panna” un uzņēmums “Kokneses miesnieks”.
Organizatori pēc pasākuma sprieda, par nākotnē veicamiem uzlabojumiem pasākuma rīkošanā, lai “Lāčplēša stafete” katru gadu kļūtu arvien labāka un kuplāk apmeklēta. Organizatores pateicas Zemessardzes 55. kājnieku bataljonam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizkraukles daļai, Aizkraukles jauniešu domei un visiem iesaistītajiem — jauniešiem, skolēniem, skolotājiem un skolu direktoriem! Uz tikšanas nākamajā gadā “Lāčplēša stafetē 2020”!  

Novadu ziņas