Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji aicināti iesaistīties Aizkraukles jubilejas kalendāra veidošanā

Aizkraukles novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties akcijā un līdzdarboties Aizkraukles 50 gadu jubilejas kalendāra tapšanā. Šī ir iespēja ikvienam interesentam parādīt savas fotografēšanas prasmes, iemūžinot nozīmīgākās un skaistākās vietas Aizkraukles novadā — vēsta informācija Aizkraukles novada domes mājaslapā.

Interesentiem līdz 2016. gada 31. oktobrim plkst. 17:00  e-pastā tūrisms@aizkraukle.lv jāiesūta paša uzņemta fotogrāfija, kurā redzama Aizkraukles pilsētvide, daba, nozīmīgākie objekti vai piemiņas vietas dažādos gadalaikos. Fotogrāfiju kvalitātei jābūt augstas izšķirtspējas JPEG formātā, kuras nav uzņemtas ar mobilajām ierīcēm. Iesniegtajām fotogrāfijām jāpievieno arī aizpildīta dalībnieka anketa.

Fotogrāfijas vērtēs  komisija un 12 labāk novērtētās fotogrāfijas tiks ietvertas 2017. gada Aizkraukles jubilejas kalendārā. Fotogrāfiju autori saņems piemiņas balvas.

Anketa un akcijas nolikums šeit:

Novadu ziņas