Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji līdz 2. jūlijam aicināti iesūtīt leģendas un stāstus par Koknesi

Kokneses Tūrisma centrs līdz 2. jūlijam aicina visus interesentus iesūtīt stāstus un leģendas konkursam "Koknese, kas esi? Kas būsi?", aģentūru LETA informēja centra tūrisma informācijas konsultante Vita Bijikertasa.

"Kādas leģendas, teikas un nostāstus glabā Koknese? Grāmatās atrodamas teikas par Kokneses pils celtniecību, par muižkunga meitas nelaimīgo mīlas stāstu, par mantkārīgo vecīti un lielo melno suni, kurš sargājis Kokneses pils pagrabā naudas lādi. Koknesei attīstoties un laikam ejot, veidojas jauni stāsti un leģendas: leģenda par Lielo samu un Mīlas akmens leģenda Likteņdārzā. Lai Kokneses vārda atpazīstamību papildinātu asociācijas ar tās raksturīgākajiem tēliem un lai rosinātu atklāt tās daudzveidību, Kokneses tūrisma centrs aicina gan vietējos iedzīvotājus, gan visas Latvijas iedzīvotājus piedalīties jaunu leģendu un stāstu konkursā," aicina Bijikertasa.

Dalībnieku darbi tiks pieņemti 2.jūlijā novada svētku laikā informatīvajā teltī pie estrādes, pirms svētkiem Kokneses tūrisma centrā, Melioratoru ielā 1, Koknesē, kā arī elektroniski e-pastā "turisms@koknese.lv".

Konkursa uzvarētājs saņems pārsteiguma balvu no Kokneses tūrisma centra un Kokneses novada domes.

Iecerēts, ka leģendas un stāsti būs atainoti suvenīros, prezentācijas materiālos.

Novadu ziņas