Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji var pretendēt uz Neretas novada pašvaldības finansējumu projektu īstenošanai

Neretas novada pašvaldība organizē konkursu "Darīsim kopā!", kas paredz līdz 500 eiro atbalstu astoņiem iedzīvotāju iniciatīvas projektiem.

Projektu konkursa mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Neretas novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā un attīstot sadarbību starp pašvaldību, uzņēmējiem un vietējo sabiedrību. Konkursa dalībniekiem jāiesniedz pašu izstrādāts projekts, kas saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu Neretas novadā un ko viņi paši spēj īstenot.

Izvērtēšanas komisija izvēlēsies astoņus labākos projektus - divus no katras pagasta pārvaldes -, kam tiks piešķirts pašvaldības finansējums līdz 500 eiro. Taču projekta īstenotāji var nodrošināt arī savu līdzfinansējumu.

Prioritāri tiks atbalstīti projekti, kas paredz publiski pieejamu objektu un vietu labiekārtošanu un attīstīšanu vai publisku pasākumu rīkošanu, piemēram, bērnu rotaļu laukuma ierīkošana, dabas, atpūtas, tūrisma vai sporta takas izveide, sporta laukuma ierīkošana, dažādu pasākumu un nometņu organizēšana, peldvietu labiekārtošana, daudzdzīvokļu ēku pagalmu apzaļumošana vai apkārtnes labiekārtošana, automašīnu stāvlaukumu ierīkošana, ceļu, taciņu uzlabošana.

Projekta pieteikumi pašvaldībā jāiesniedz līdz 4.jūnijam.

Novadu ziņas