Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iršos būs bērnudārza grupiņa

Kokneses novada domes sēdē deputāti nolēma atbalstīt pirmsskolas grupas izveidošanu Pērses sākumskolā. Lēmums pieņemts, septiņiem deputātiem balsojot par, diviem atturoties — Mudītei Auliņai un Mārim Reinbergam, bet Jānim Krūmiņam balsojot pret.
“Šajā mācību gadā vēlamies Pērses sākumskolā atvērt bērnudārza grupiņu bērniem no pusotra līdz četru gadu vecumam. Līdz šim bijusi grupa piecus un sešus gadus veciem bērniem, taču nodarbības tajā notika tikai līdz pulksten 14. Izveidojot otru grupiņu jaunākiem bērniem, mācību process līdz pēcpusdienai notiktu atsevišķi, dienas otrajā pusē — kopā, un grupiņa darbotos līdz pulksten sešiem vakarā, lai vecāki var mierīgi strādāt un bērnu izņemt pēc darbdienas noslēguma,” domes sēdē deputātus informēja Gaļina Kraukle, Pērses sākumskolas direktore.

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 9. septembra numurā.

Novadu ziņas