Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlaidumi vienā dienā

A. Upīša Skrīveru vidusskolā šogad izlaidums vienā dienā būs gan pamatskolas, gan vidusskolas absolventiem.

Skolas direktors Aldis Rakstiņš stāsta, ka pasākuma rīkošanas laiku noteica vecāki: “Jau ziemā vecāku sapulcēs skolotāji uzklausīja vecāku viedokli un vienojās, ka izlaidumi būs vienā dienā. Šis nav pirmais gads, kad 9. un 12. klases izlaidumu rīkojam vienā dienā.” 

Arī Aizkraukles vakara (maiņu) vidusskolā jau vairākus gadus izlaidums gan 9., gan 12. klases audzēkņiem ir vienā dienā. “Izlēmām, ka nav vajadzības gaidīt vēl nedēļu un rīkot atsevišķu sarīkojumu vidusskolas absolventiem. Pārbaudījumi visiem jau būs beigušies, bet atestātus jaunieši saņems tikai jūlijā. Pēdējos gados arī audzēkņu skaits ir samazinājies, arī tāpēc nav vajadzības rīkot atsevišķus pasākumus,” skaidro Aizkraukles vakara (maiņu) vidusskolas direktors Andris Antāns.

Novadu ziņas