Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlozē balvas saņēmēja vietu

Vakar biedrības “Daugavas savienība” valdes sēdē Aizkrauklē izlozēja vietu, no kuras izvirzīs pretendentus biedrības balvai. Laimīgo lozi izvilka Jēkabpils pilsētas pašvaldības pārstāvis Pēteris Lazdāns. Tas nozīmē, ka 700 eiro saņems kāds no Jēkabpils puses pretendentiem — saskaņā ar nolikumu balvu piešķir amatieru mākslas, skolu, muzeju, bibliotēku, tautas namu kolektīviem vai izcilām šo darbības nozaru personām par Daugavas ielejai raksturīgo kultūras vērtību, kultūras mantojuma, amatniecības kopšanu, saglabāšanu, atjaunošanu un popularizēšanu.

Pretendenti jāizvirza līdz  maija vidum, un valde uzvarētāju apstiprinās nākamajā sēdē 16. maijā.  Pērn balvu saņēma Daugavpils novada pašvaldības Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja, dabas parka “Daugavas loki” popularizētāja Ināra Miglāne.

Valdes sēdē arī nolēma “Daugavas savienības” kausa izcīņas sacen­sības makšķerēšanā rīkot 6. jūnijā. Vietu vēl izvēlēsies, un viens no variantiem ir Pļaviņu novads.

Novadu ziņas