Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas autobusu kustības sarakstā

Sakarā ar remontdarbu norisi netālu no Jaunjelgavas uz valsts reģionālā autoceļa (P87 Bauska–Aizkraukle) no 2019. gada 7. maija līdz 30. augustam satiksme tiks organizēta pa Latvijas Valsts mežu ceļu “Mentas trasi” un “Briežu trasi 3”. Tādējādi reģionālās nozīmes maršrutu autobusi neveiks pasažieru apmaiņu pieturvietā “Bauskas pagrieziens”, “Zizāni”, “Tamboviči” un “Plieņi”. Izmaiņas ietekmē autobusus, kas brauc maršrutā Nr.5526 Aizkraukle–Jaunjelgava–Ērberģe, Nr.6128 Aizkraukle–Kurmene, Nr. 7238 Rīga–Jaunjelgava–Subate, Nr.7491 Rīga–Jaunjelgava–Aizkraukle, Nr.7851 Jēkabpils–Bauska un Nr.7898 Rīga–Jaunjelgava–Jēkabpils.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Ņemot vērā būvdarbu veicēju pausto, informācija par to, ka pieturvietā netiks veikta pasažieru apmaiņa, tiks izvietota.

Sakarā ar satiksmes novirzīšanu pa citu ceļu šobrīd nav paredzēti transporta kustības ātruma ierobežojumi, bet attiecīgajā laika posmā uz ceļa tiks novietots luksofors. Tādējādi ir iespējama autobusu kavēšanās līdz 10 minūtēm.

Novadu ziņas