Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsolē piedāvā iegādāties maksātnespējīgajai apdrošināšanas kompānijai "Balva" piederošus īpašumus Aizkrauklē

Izsolē piedāvā iegādāties maksātnespējīgajai apdrošināšanas kompānijai "Balva" piederošus nekustamos īpašumus Aizkrauklē, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Apdrošināšanas kompānijas maksātnespējas procesa administratore Aija Lamberte pirmajā pēc kārtas elektroniskajā izsolē ar augšupejošu soli piedāvā iegādāties "Balvai" piederošus divus savstarpēji saistītus nekustamos īpašumus Aizkrauklē - 76/1000 domājamās daļas no nedzīvojamām telpām 152 kvadrātmetru platībā Lāčplēša ielā 5, kā arī 76/1000 domājamās daļas no zemesgabala šajā pašā adresē.

Uz nekustamo īpašumu ir nostiprināta hipotēka par labu Valsts ieņēmumu dienestam.

Izsoles sākumcena ir 6600 eiro, bet izsoles solis ir noteikts 660 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Nekustamā īpašuma izsole noslēgsies 2016.gada 19.decembrī plkst.13.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa 2016.gada 6.jūlijā pasludināja likvidējamo apdrošināšanas kompāniju "Balva" par maksātnespējīgu. Lieta tika ierosināta pēc Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) pieteikuma.

Tāpat ziņots, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 2013.gada jūnijā anulēja visas "Balvas" licences, lai nodrošinātu apdrošināto personu aizsardzību. FKTK 2013.gada aprīlī apturēja "Balvas" darbību, aizliedzot slēgt jaunus apdrošināšanas līgumus tāpēc, ka uzrauga rīcībā nebija pietiekamas informācijas par tās darbību Apvienotajā Karalistē, taču cerētos uzlabojumus nesagaidīja. Pirms darbības apturēšanas "Balva" klientiem piedāvāja OCTA, KASKO, īpašumu, veselības un ceļojumu apdrošināšanu.

Novadu ziņas