Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsolīs Aizkraukles grāmatnīcas telpu nomas tiesības

2016. gada 31. decembrī beidzas starp Aizkraukles novada domi un SIA “Aizkraukles grāmata” noslēgtais telpu Lāčplēša ielā 3 nomas līgums. Lai izvēlētos turpmāko telpu nomnieku, dome plāno rīkot telpu nomas izsoli.

Dome apstiprināja nedzīvojamo telpu Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 3,  telpu izsoles nolikumu.
 
Šajās telpās gadiem bijusi grāmatnīca, un arī šobrīd telpas nomā SIA “Aizkraukles grāmata”, tajās darbojas apgāda “Jumava Plus” grāmatu veikals. Līgums par 238 kvadrātmetru lielās telpas nomu tika noslēgts 2006. gadā desmit gadiem. Nu tas beidzas, un dome gatavojas likumā noteiktajā kārtībā rīkot telpu nomas tiesību izsoli. Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums atklāja, ka ir uzņēmēji, kuri jau izrādījuši interesi par telpu nomu, jo tās ir ļoti izdevīgā vietā pašā pilsētas centrā.

Grāmatas gan te, iespējams, vairs nepārdos, jo pašreizējam nomniekam ir gandrīz 8 tūkstošus eiro liels nomas maksas parāds, kas iekrājies divos gados. Tāpēc turpināt nomāt telpas principā nav izredžu.

“Uzņēmumam pēdējos gados ir problēmas ar parādu samaksu, un, ieejot grāmatnīcā, ir sajūta, ka tā ir kā pamirusi,” situāciju raksturoja L. Līdums.

Novadu ziņas