Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstādē “Balttour-2016” skrīverieši piedāvā jaunos bukletus un citus jaunumus

No 5. līdz 7. februārim Rīgā, Ķīpsalā, norisinās tūrisma gadatirgus “Balttour-2016”, kurā piedalās  arī Skrīveru tūrisma informācijas punkts (TIP).

Skrīverieši  piedāvā  jaunos Vidusdaugavas bukletus, arī precīzu Skrīveru novada apskates  un apmeklēšanas objektu karti.  Pirms jaunās  tūrisma sezonas cilvēki pastiprināti interesējas par jaunumiem - tā ir “Divu māsu virtuve” un “Dārza svētki”, “Māksla mākslā”.  “Latvijas un Eiropas  cilvēkus iepazīstinām ar Skrīveru bagāto vēsturi, kultūru, literatūru. Skrīveru “Maijas buklets” ievedīs viesus tajā pārmaiņu laikā, kad pāri apspiedēju nežēlībai  virsroku guva latviešu dāsnums, nesavtība, sirdsgudrība. Ar LVM atļauju izstādē “Balttour” piedāvājam šīgada Skrīveru lielākā jubilāra – Skrīveru dendroloģiskā parka, kuram šogad paliks 125 gadi, kartiņas ar iespiestu parka karti,” informē Skrīveru TIP vadītāja Daina Vancāne-Viļuma.

Sestdien Skrīveru stendā sevi prezentēja “Divu māsu virtuve”: divas lieliskas māsas – Zigrīda un Ineta. Īstas saimnieces, kuras no savā dārzā izaudzētā spēj uzburt garšīgus ievārījumus un piedevas. Lavandu saimniece Sanita Prūse cilvēkus vienmēr iepriecina ar savu  izdomu un spēju radīt pārsteigumu.

“Svētdien stendā vēl piedāvāsim  japāņu naudas koka sēklas, varēs parisināt krustvārdu mīklas, saņemt plašu informāciju par Skrīveros redzamo, tveramo, baudāmo, izzināmo. Sevišķi brīnumi un skaists priekšnesums būs skatāms uz Ķīpsalas skatuves svētdien no plkst. 12.20 līdz 12.50, kad  mūsu Skrīveru novada kultūras centra mazie dejotāji un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzēse” ar savu degsmi un vieglo dejas soli aizraus skatītājus,” informē Daina Vancāne-Viļuma.

Novadu ziņas