Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāmaksā par Skrīveru ģerboņa izmantošanu

Skrīveru novada domes saistošajos noteikumos atrunāti Skrīveru novada simbolikas izmantošanas nosacījumi fiziskām un juridiskām personām. Stingrāki noteikumi nepieciešami, jo par novada simbola — ģerboņa — izmantošanu ieinteresējies uzņēmējs, kas vēlas ražot produkciju ar Skrīveru ģerboņa attēlu.


Saistošie noteikumi paredz, ka ar novada domes atļauju novada simboliku drīkst izmantot komerciāliem mērķiem juridiskas un fiziskas personas suvenīru, pārtikas, sadzīves un citu priekšmetu noformēšanā un ražošanā. Atļaujas derīguma termiņš ir viens gads. Nodevas likme par simbolikas izmantošanu katram izgatavojuma veidam tiek noteikta par gadu, fiziskām personām tie ir 10 eiro, juridiskām — 20 eiro. Skrīveru novada ģerboni saturošus priekšmetus, ja tādi izgatavoti līdz šo noteikumu spēkā stāšanās dienai, bez nodevas samaksas atļauts realizēt līdz 2018. gada 1. jūnijam.

Novadu ziņas