Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauna Aizkraukles jaunatnes lietu speciāliste

Iepriekšējā Aizkraukles jaunatnes lietu speciāliste Aiva Laduša devusies pirmsdzemdību atvaļinājumā, viņas prombūtnes laikā darbā pieņemta Inga Ramane.


Pašvaldības vadībai pirms tam ir bijušas pārrunas arī ar citiem kandidātiem, par piemērotāko izvēlēta Inga Ramane, jo viņai ir vairāku gadu darba pieredze Aizkraukles Interešu izglītības centrā. Inga trīs gadus tur strādājusi par saimniecības daļas vadītāju, viņas pienākumos bija arī kultūras pasākumu un sabiedrisko aktivitāšu organizēšana. No visiem kandidātiem viņa bija vispārliecinošākā ar vīziju, kā veiksmīgi pilnveidot jauniešu iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Novadu ziņas