Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunais Skrīveru pašvaldības izpilddirektors — kādreizējais "Swedbank” Aizkraukles filiāles vadītājs Uldis Riekstiņš

Skrīveru novada domē darbu sācis jaunais izpilddirektors — Uldis Riekstiņš no Kokneses. Pieteikties vakancei viņu motivēja izaicinājums un vēlme realizēties. Jaunais izpilddirektors Skrīverus redz kā lielisku vietu dzīvošanai. Viņa plānos ir labiekārtot novadu, lai tas attīstītos.

Vakantajai izpilddirektora vietai pieteicās astoņi kandidāti, uz pārrunām tika aicināti atbilstošākie trīs. Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis apstiprināšanai virzīja Uldi Riekstiņu, deputāti atklātā rakstiskā balsošanā ar balsu vairākumu viņu iecēla izpilddirektora amatā.

Jaunā izpilddirektora lielākā priekšrocība ir viņa pieredze un zināšanas finanšu jomā, darbā ar cilvēkiem un liela kolektīva vadīšanā. Uldis Riekstiņš bija “Swedbank” Aizkraukles filiāles vadītājs līdz brīdim, kad iestādē notika strukturālas pārmaiņas. Tajā brīdī Uldis pieņēma lēmumu būt pats sev priekšnieks, vairāk nekā trīs gadus realizējot dažādus ar mežu saistītus projektus. Darbs un brīvais laiks nesniedza piepildījumu, pietrūka komunikācijas un izaicinājuma. Lai realizētu sevi, Uldis pieteicās Skrīveru novada domes izpilddirektora amatam. Viņš bija deputāts Koknesē, kur joprojām dzīvo, savulaik mācījies Skrīveru vidusskolā.

“Mans skatījums, ka Skrīveriem jābūt vietai, kur, pat ja neizdodas atrast atbilstošu darbavietu, kas ir visai sarežģīti, tad vismaz lai iedzīvotājiem nenāk prātā mainīt dzīvesvietu. Dzīves kvalitātei Skrīveros jābūt augstā līmenī. Tas ietver ceļus, apgaismojumu, izklaides iespējas, drošību, transporta novietošanu un daudz ko citu. Tā būs mana prioritāte — labiekārtota vide, kurai apkārt nav rūpnīcu,” savu skatījumu par Skrīveriem atklāj Uldis Riekstiņš.

Uldis Riekstiņš darbu sāka nākamajā dienā pēc ievēlēšanas, 29. martā. Pirms ķerties pie jauniem darbiem, izpilddirektors iepazīst iesāktos projektus, izvērtē, kuri darbi jāpaveic pirmie.

Novadu ziņas