Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunbūvētā Skrīveru iela izrādījās brāķis 1

Skrīveru novada dome trīs gadus tiesājas ar SIA “V Service” par izbūvētās Ziedu ielas seguma kvalitāti. Nākamgad gaidāms galīgais lēmums, vai būs apmierināta domes prasība saremontēt  ielu atbilstoši tehniskajam projektam.

Ziedu ielu izbūvēja 2012. gada 1. oktobrī. Izbūvējot ielu, cerēja, ka atrisināsies vairākas problēmas — iedzīvotāji varēs nokļūt līdz mājām, tiks novadīti gruntsūdeņi no pieguļošajiem apbūves gabaliem, jo izraks un sakārtos arī novadgrāvjus. Projekts paredzēja, ka iela būs 5,5 m plata ar 0,5 m lielu nomali, kas ļaus autovadītājiem ērti pārvietoties, un tās segumu veidos grants maisījums.

Būvdarbus veica SIA “V Service”, būvuzraudzību — SIA “IR&VS”, savukārt autoruzraudzību — SIA “REM PRO”.  Kopējās ielas izbūves izmaksas bija 37 590,79 lati, no kuriem 27 990,03 lati bija ES finansējums un 9600,76 lati Skrīveru novada pašvaldības finansējums.

Tomēr Ziedu ielas apkārtnes iedzīvotāji ar paveikto nav mierā —  mitrā laikā segums pārmitrinās, tādējādi zaudē nestspēju un iela kļūst grūti izbraucama.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 18. oktobra numurā vai e - versijā šeit.

Komentāri 1

viedoklis

No tiesas materiāliem vairāk gan liekas, ka nevis kāds nekvalitatīvi izbūvēja, bet gan iemesls tam rezultātam meklējams Skrīveru novada pašvaldības darbinieku rīcībā.

pirms 2 gadiem, 2016.10.24 21:43

Novadu ziņas