Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavā svinīgo solījumu dod 59 jaunsargi

Šodien, barikāžu 27. gadskārtas noskaņās, 59 jaunsargi no Jaunjelgavas novada vienības (Seces, Daudzeses, Jaunjelgavas), Skrīveru, Aizkraukles un Kokneses novadu vienībām deva svinīgo solījumu — "Staburagu"  informē Jaunjelgavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Vectirāne. 

Visi jaunsargi saņēma ģenerāļa Jura Vectirāna dāvāto grāmatu "Mores kauja", kuras autors ir Rolands Kovtuņenko. Grāmatu saņems arī citi jaunsargi, kuri šodien nevarēja ierasties.

Atmiņās par tā laika notikumiem dalījās  Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Libeks, izpilddirektors Uldis Albiņš, brigādes ģenerālis Juris Vectirāns, Daudzeses pamatskolas direktors Valdis Puida un citi barikāžu dalībnieki. "Vēlam jaunajiem jaunsargiem vienmēr augstu turēt un godāt sava dzimtā novada un Latvijas vārdu!" saka Evija Vectirāne.

Pasākumu jau otro reizi organizēja Jaunjelgavas vidusskola kopā ar jaunsargu vienības vadītāju Normundu Raubišku. 

Evijas Vectirānes foto

Novadu ziņas