Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavas novadā deklarētajiem vecākiem dubulto bērna piedzimšanas pabalstu

Turpmāk Jaunjelgavas novadā deklarētās ģimenes par bērna piedzimšanu varēs saņemt 200 eiro līdzšinējo 100 eiro vietā, lēmusi Jaunjelgavas novada dome.

Līdz šim 100 eiro pabalsts tika izmaksāts vienam no bērna vecākiem, kura deklarētā dzīves vieta uz bērna piedzimšanas brīdi ir Jaunjelgavas novadā.

Tagad deputāti lēmuši par pabalsta dubultošanu. Bērna piedzimšanas pabalstu 200 eiro apmērā ģimene varēs saņemt tajā gadījumā, ja abi bērna vecāki bērna piedzimšanas dienā ir deklarēti novada pašvaldības administratīvajā teritorijā un bērna deklarētā dzīvesvieta pēc bērna dzimšanas reģistrācijas ir novadā.

Saistošie noteikumi stāsies spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas Jaunjelgavas novada domes bezmaksas informatīvajā izdevumā "Jaunjelgavas Novada Vēstis".

Novadu ziņas