Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām piedalīties vasaras skolā Secē

Seces pagasta pārvalde un kultūras nams aicina bērnus, pusaudžus un jauniešus piedalīties vasaras skolā “Rotāsim Sēliju kopā!”, kas notiks 14., 15. un 16. augustā Seces pagasta kultūras namā.

Tev būs iespēja:

1. būt kopā ar talantīgiem, radošiem, jauniem pedagogiem-džeza dziedātāju, Ghetto Faktora finālisti Annu Kristu Ostrovsku;

ģitāristu (Justa Sirmā pavadošās grupas), daudzpusīgu, audiovizuālo mākslinieku Dominiku Jarmakoviču; izcilu ģitāristu (Opus Pro, Jauna diena), pedagogu  Artūru Zemnieku; iemīļoto multimākslinieku  Andri Jeziku:

2. baudīt sirsnīgu, draudzīgu, labestīgu, radošu atmosfēru, darboties radošajās darbnīcās kopā ar izcilām mazpulku vadītājām Ilonu Rauzu, Ilonu Nāburgu,  Astrīdu Mencendorfu;

3. doties ekskursijās, izzinot Sēlijas puses izcilākās vērtības – dabu, cilvēkus un darbu;

4. attīstīt un pilnveidot  savu talantu radošajos vakaros:

5. piedalīties sportiskās aktivitātēs;

6. klausīties un muzicēt kopā ar visiem un noticēt savam talantam un spēkam;

7. piedalīties noslēguma lielkoncertā.

Gaidīsim ikvienu interesentu neatkarīgi no dzīvesvietas un vecuma!

Papildusinformācija pa tel. 26397320 vai e – pastā: zilaiszirgs@inbox.lv – Astrīda Mencendorfa (Seces kultūras nama un vasaras skoliņas vadītāja).

Jaunjelgavas novadā