Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar dzīvojamo platību cer piesaistīt ģimenes Jaunjelgavai

Jaunjelgavas novada pašvaldība nopirkusi septiņus dzīvokļus ēkā Kalna ielā 3, kurus pēc remonta jau vasarā iecerēts izīrēt jaunjelgaviešiem. Pašvaldība dzīvojamo platību iegādājusies no ēkas īpašnieces par kadastra vērtību, savukārt remontdarbiem atvēlējusi ap 20 000 eiro.

Kalna ielas 3. namā Jaunjelgavā kādreiz bija slimnīca, vēlāk nams denacionalizēts un atdots īpašniekam. Jaunjelgavas novada domes izpilddirektors Uldis Albiņš stāsta, ka ēkas īpašniece kādu laiku namu apsaimniekojusi saviem spēkiem un izīrējusi dzīvokļus jaunjelgaviešiem. Nedzīvojot pilsētā, grūti pārvaldīt īpašumu, kas izīrēts, tāpat tajā regulāri kaut kas jāiegulda, bet pēdējos gados ēka arvien vairāk noplukusi.

Turpinājums laikraksta "Staburags" 27. marta numurā.

Jaunjelgavas novadā