Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Aritas” vietā būs “JITA” 1

Jaunjelgavas novada dome no šīgada 31. decembra nolēma likvidēt Jaunjelgavas novada pašvaldības aģentūru “Arita”, dibinot jaunu pašvaldības kapitālsabiedrību — SIA “JITA”.

Jaunā kapitālsabiedrība būs pašvaldības aģentūras “Arita” tiesību un saistību pārņēmēja ar Ls 2000 pamatkapitālu, un tās valdē būs tikai viens loceklis — līdzšinējais aģentūras “Arita” direktors Ansis Martinsons.

Jaunjelgavas novada pašvaldības aģentūru “Arita” 2009. gadā izveidoja, lai  nodrošinātu elektroniskās pārvaldes ieviešanu Jaunjelgavas un citu novadu pašvaldībās, lai apsaimniekotu bijušā Aizkraukles rajona pašvaldību vienotā informatīvā tīkla infrastruktūru un sniegtu citus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Sēdē 26. septembrī deputāti nolēma izveidot darba grupu deviņu cilvēku sastāvā pašvaldības aģentūras “Arita” likvidēšanas nepieciešamības un jaunas kapitālsabiedrības izveidošanas lietderīguma izvērtēšanai. Darba grupa  konstatēja, ka aģentūras darbība neatbilst pašvaldībai noteiktajām funkcijām. Aģentūra šobrīd sniedz pakalpojumus gan pašvaldībām, gan privātpersonām, bet izdevīgāka  darbī­bas forma būtu pašvaldības kapitālsabiedrība, kurā 100% pamatkapitā
la piederētu pašvaldībai.

Līdz 31. decembrim  likvidācijas komisija sagatavos pašvaldības aģentūras “Arita” slēgšanas bilanci, norādot mantas vērtību un saistību apjomu, kas tiks nodots jaundibinātajai pašvaldības kapitālsabiedrībai.

Komentāri 1

jaunais

varbut novadam vispar nevadzeja tadu kapitalsabiedribu, vareja slegt apkalposanas ligumu un lai peld pasi

pirms 4 gadiem, 2013.12.13 18:21

Jaunjelgavas novadā