Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Atvasīte” svin 25 gadus 4

Jaunjelgavas bērnudārzs "Atvasīte" ar dažādiem pasākumiem svinēja 25 gadu jubileju, kopš tas izvietots pašreizējās telpās.

"Atvasītes" vadītāja Raisa Bataraga: “Pirmsskolas izglītības iestāde "Atvasīte" šajās telpās ir jau 25 gadus, bet iepriekš bērnudārzs bija divās citās ēkās. Esam izveidojuši fotoizstādi "Toreiz un tagad", kurā var salīdzināt, kāds agrāk  izskatījās bērnudārzs, kā šo gadu laikā mainījies iestādes darbs un apstākļi."

Komentāri 4

skatītāja

tās bērnudārza audzinātājas- kā mietu norijušas..

pirms 4 gadiem, 2014.03.18 12:19

Z.B.

Inteliģenti cilvēki arī inteliģenti uzvedas.Skolotājas bija ieguldījušas lielu darbu,bet neviens pat paldies nepateica.Skumji!

pirms 4 gadiem, 2014.03.28 23:39

Bijušie audzēkņi

Žēl, ka nezinājām par jubileju, būtu aizgājuši apsveikt .Mūsu audzinātāja Ligita un auklīte Ligita bija kolosālas.Par bērnudārzā pavadītajiem gadiem palikušas vissiltākās un mīļākās atmiņas.Lai laba veselība un izturība visam kolektīvam!

pirms 4 gadiem, 2014.03.30 13:04

Ženija

Šī ir brīnišķīga vieta mazajiem jaunjelgaviešiem. Audzinatājām un visiem pārējiem darbiniekiem izturību un pacietību mūsu mazulīšus audzinot.
Atsevišķs paldies Ligitas un Marutas audzinatājām.

pirms 4 gadiem, 2014.04.02 18:57

Jaunjelgavas novadā