Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu deju kolektīvu sadancī Jaunjelgavā

Jaunjelgavas kultūras namā notika bērnu deju kolektīvu sadancis “Brālīts māsu dancot veda”. Tajā 200 bērnu izdejoja 21 deju, bet vēlāk visi piedalījās sportiskās aktivitātēs pilsētā.

Jaunjelgavas kultūras namā ik gadu tradicionāli notiek sadancis gan bērnu, gan jauniešu deju kolektīviem. Jaunieši tur parasti tiekas martā, bērni – aprīlī.
Šī pavasara sadancī “Brālīts māsu dancot veda” 12. aprīli piedalījās bērnu  tautas deju kolektīvs “Atspolīte” no Rīgas (vadītāja Laura Krustiņa), divi I. Gaiša Kokneses vidusskolas deju kolektīvi (Agra Bērziņa), “Sienāzītis” no Daudzeses (Maruta Jostsone), Lubānas vidusskolas 3.- 4. klases deju kolektīvs (Inese Straume) un deju kolektīvs “Žuburiņi” no Lubānas (Laila Ozoliņa), divas deju kolektīva “Kodoliņš” vecumgrupas (Gunita Krievāne, Roberts Vēvers).

Skolēni dejoja brīvo repertuāru, ko paši bija izvēlējušies, jo skolēnu dziesmu un deju svētkiem, kuriem būtu jānotiek 2020. gadā, vēl nav saņemts repertuārs.

Pēc koncerta bērni devās uz Daugavas promenādi, kur bija jāveic dažādi uzdevumi, izmantojot deju elementus, kā arī komandu saliedēšanās spēle. Tapa dejotāju kopbilde ar Daugavu fonā, bet vēlāk kultūras namā notika sacensību dalībnieku apbalvošana un noslēguma ballīte.

Elitas Brovackas foto

Video var noskatīties šeit: https://youtu.be/mZYGMbqkvxc

Jaunjelgavas novadā